Dikmen Kırım Yıkım İşleri

Asfalt Yer Kesme Hizmeti

Asfalt yer kesme hizmetleri Beton ve asfaltlar zaman içinde deformasyona uğrayarak kullanıcıya zorluk çıkarabildiği gibi, alanda da hoş olmayan görüntülerin ortaya çıkmasını sağlar. Bu gibi durumlarda zarar gören alanın yenilenmesi ve burada bulunan eski beton veya asfaltın sökülmesi veya kesilmesi gerekmektedir. Ankara Asfalt Kesme hizmetleri kapsamında merkezimiz, kişisel, kurumsal ve firma işlerinizde sizlere yardımcı olmaktadır.

Zemin üzerinde değişikliğe gidilmek istenildiğinde çeşitli kesim uygulamalarıyla asfaltın kalan diğer sağlam alanlarına zarar vermeden işlemlerin uygulanması sağlanmalıdır. Merkezimiz güvenilir bir hizmet anlayışıyla her çeşit beton yüzeyde ve asfalt alanda ihtiyaç duyulabilen tüm çalışmaları başarılı bir şekilde yapmaktadır. Çevre dostu bir çalışma tekniği ile bu işlemleri sunan firmamız Ankara’nın her noktasına hizmet verebilmektedir.

Asfalt ve beton kesimi

Asfalt Yer Kesme HizmetiAsfalt ve beton kesimi ne kadar da olsa biraz gürültülü bir iştir. Bu işte alanda istenilen işlemin sağlanması için, bu işlemlerde kullanılması uygun olan elektrikli, benzinli veya dizel robotik sistemler kullanılır. Bu sistemler betonun sertliğine ve sağlamlığına göre darbe ve hareket eylemi göstererek alanın daha kolay ve daha hasarsız şekilde kesilmesini sağlamaktadır. Asfalt yollar, fabrika iç ve dış alanları beton yüzeyler, otopark gibi işletmeler, hastane, okul, dershane, market, ticaret merkezleri, alışveriş merkezleri gibi işletmelerin hepsi bu kesim işinden faydalanabilirler. Asfalt yer kesme hizmetleri uygulamasında saha ve çevresinin durumu detaylıca incelendikten sonra istenilen işleme geçilmelidir.

Asfalt kesme işleminde, kesilmesi istenilen alanın ölçüsünün alınması gerekir. Gerekli ölçü alındıktan sonra burada bulunan asfaltın ne kadar kalınlığa sahip olduğu mutlak bilinmelidir. İş güvenliği ve çevre güvenliği alındıktan sonra ilgili işleme başlanmalı ve mümkün olduğu kadar hassas bir şekilde yapılmalıdır. Karot tekniğinin de kullanıldığı asfalt ve beton kesme işlerinde firmamız sektörün en iyilerindendir. Asfalt yüzeyler, garaj girişleri, ekilim yapılmayan ve yüzeyinde beton olan bahçeler, kaldırımlar, ticari merkezlerin iç ve dış alanları dahası asfalt ve betonun yer aldığı tüm yüzeylerde asfalt yer kesme hizmetleri uygulamasını talep edebilirsiniz.

Bütçenizi zorlamayan fiyatlardan dilediğiniz alanda dilediğiniz kesim işlemizi sorunsuz gerçekleştirebilmekteyiz. Asfalt ve betonların en güvenli ve kusursuz bir biçimde kesilerek alanın istediğiniz düzeye getirilmesi veya bu işlemlerden sonra tekrar alanda tadilat işlerinin yapılması ve asfaltın veya betonun tekrar kullanılabilir hale gelmesi için bizi her zaman arayabilirsiniz. Deneyimli kadromuz ve donanımlı araç ve makinelerimizler Ankara’nın her semtine hizmetimizi taşımaktayız. Yeni alanlar, yeni işler ve yeni yollar adına her zaman yenilikçi adımlar firmamızca atılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir