Ankara sıfırdan hat çekimi

Yeraltı Tünel Açma Hizmeti

Yer altı tünel açma hizmetleri Tüneller bu gün bakıldığında büyük, küçük çeşitler içeren ve dünya genelinde insan hayatını kolaylaştırmaya yönelik atılan adımların imzasını taşıyan başarılı çalışmalardır. Bir tünel mesafe kısaltmada, güvenlik alanında, alternatif arayışlarında ve daha pek çok sebeple ortaya çıkabilmektedir. Yer altı tünel açma hizmetleri konusunda firma olarak profesyonel bir ekip ile ve güçlü donanıma sahip son teknoloji özel araç ve malzemelerle dilediğiniz alanda yer altı tünel açma taleplerinizi karşılamaktayız.

Tünel açma makinelerimiz çeşitli uzunlukta ve derinlikte tünel açmaya yarayan başarılı aygıtlardan oluşmaktadır. Makine parkuru konusunda her türlü araç ve donanıma sahip olan merkezimiz metro, otoyol, tünel inşaatı, demir yolu ve maden ocağı galeri yapımı gibi derinlemesine detay isteyen işlerde ortaya kusursuz bir iş çıkarmaktadır. Tünelin hangi amaçla açılacağı önemlidir. Tünel açma işlemine başlamadan önce alan keşfi detaylıca yapılır ve bu konuda ki riskler masaya yatırılır. Risklerin ortadan kalkması adına gerekli önlemler alındıktan sonra dilediğiniz alanda tünel açma işlemi tarafımızca sağlanmaktadır.

Aynı zaman da tünel açma üzerine kullandığımız farklı robotik sistemler petrol aramalarında da kullanılabilmektedir. Ağırlıklı olarak yol ve tünel çalışmalarında istenilen ve firmamızca temin edilen robotik sistemler ise istediğiniz uzunlukta ve derinlikte tünel ve yer altı çalışmalarınız tamamlanır. Yer altı tünel açma hizmetleri firması olarak, tünel açma veya yer altı çalışmaların 4d olarak adlandırılan yer altı gözlemleme cihazları ile gözlemleme yapıyor ve çalışma planımız bu doğrultuda oluşturuyoruz.  İnşaat ve madencilik sektörü için başarılı işler ortaya koyan tünel açma makinemiz istek üzerine, elektrik, doğalgaz, su, kanalizasyon, telefon ve metro gibi uygulamaların yapılması içinde talep edilebilir. Tünel kazı işlerinde en önemli olay yer üstüne ve çevreye zarar vermemektir.

Merkezimiz bünyesinde görev alan uzmanlar işinizle alakalı tüm hesaplamaları en ince ayrıntısına kadar yaparak planlı bir çalışma sergilemektedir. Çevre güvenliği ve diğer önlemler alındıktan sonra tünel açma çalışmaları tüm hızla başlayarak işiniz belirlenen gün ve saat diliminde teslimi gerçekleştirilmek üzere tamamlanacaktır. Yer altı tünel açma hizmetleri bağlamında bizi her yerden ve her zaman arayabilirsiniz. Daha fazla detay ve ayrıntı için destek ekibimizden bilgi talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir