Dikmen Kırım Yıkım İşleri

Beton Kesme ve Delme Hizmeti

Beton Kesme Delme İşlemleri ile  Beton kesme ve delme uygulamaların da size faydalı olabilecek her türlü avantajlı uygulamayı sizin adınıza işinize yansıtıyoruz. Beton kesme genellikle, beton yüzeyler, duvarlar, tavanlar gibi benzeri alanlarda açıklık oluşturmak veya istenilmeyen beton yüzeyin alandan uzaklaşmasını sağlamak adına yapılan eylem biçimidir. Bu eylem biçimi inşaat alanlarında, ticari merkezlerin zemin uygulamalarında veya kişisel işlerde mülk sahipleri tarafından firmamızdan sıklıkla talep edilen hizmet türüdür. Beton kesme delme işlemleri tarafımızca en uygun fiyatlardan yapılmaktadır.

Beton delme ve kesme

Beton delme ve kesmeBeton delme ve kesme Sertliği ve kullanılan malzemeye bağlı olarak üzerinde çalışılması en zor işlerden biridir beton kesme ve delme uygulaması. Diğer yıkım işlerinde olduğu gibi, beton kesme ve delme işleminde ne yazık ki yapılacak müdahalenin kısıtlı ve planlı olması gerekmektedir. Kesilecek alanın dışına çıkılması halinde alanda tahribat olabileceği gibi bu tahribat ekstra maliyetlere de sebep olabilir. Beton delme ve kesme işlemlerinde genellikle bizim gibi firmalardan destek alınır. Çünkü bu işlem için gerekli olabilecek araç ve malzeme her yerde ve her kişide bulunmaz. Ayrıca araç ve malzemenin var olduğunu düşünsek dahi kesme ve delme uygulamasının uzman dokunuşuyla gerçekleşmesi mutlak şarttır.

Uygulama aşamasından önce mutlak alanın geçmişi hakkında bilgi sahibi olunması gerekir. Zemin altında var olan boru, kablo ve tesisat gibi bağlantıların zarar görmemesi çoğu zaman hayati önem taşımaktadır. Beton kesme delme işlemleri başlamadan önce gerekli önlemlerin alınması için firma olarak gerekli tüm hazırlıklarımızı tamamladıktan sonra işimize startı vermekteyiz. Kusursuz bir çalışma planıyla istediğiniz kesme ve delme işlemi en ideal şekilde tamamlanmaktadır. Her türlü tadilat işlerinizde ve zemin çalışmalarınızda bizden beton kesme ve delme konularında yardım isteyebilirsiniz. Çalışmalarımız özel alet ve araçlar ile gerçekleşmektedir. Beton kesimi için çeşitli testereler mevcuttur. Bu çeşitlilik beton yüzeyin ne şekilde kesilmesi gerekiyorsa bu anlamda fayda sağlaması amaçlıdır. Kuru kesim, ıslak kesim gibi çeşitli kesim yöntemleri ile alan için uygun olan en iyi kesim yöntemi belirlenerek işlemleriniz yapılmaktadır.

Bina duvarında, yüzeyinde veya diğer alanlarda şekil vermek adına çalışma yapılmak isteniliyorsa karot uygulaması gerçekten bu konuda en ideal çalışma aracıdır. Beton kesme delme işlemleriniz, konusunda uzman profesyonel bir ekip tarafından yapılmakta olup, yaptığımız her çalışmanın garanti kapsamında olduğunu da bilmenizi isteriz. Uygun bütçeli, en güvenilir beton kesme ve delme uygulamaları için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir