Moloz Hafriyat Hizmetleri

Moloz alımı hafriyat işlemleriMoloz Hafriyat Hizmetleri Temel kazma ve diğer kazı işlemleri ve yıkım uygulamalarının ardından ortaya çıkan toprak ve molozların atılması gerekmektedir. Bu işlem için en uygun olan hafriyat kamyonlarıdır. Öyle ki hangi alan olursa olsun, yapılan kazı sonrasında çıkan toprak parçaları belli biz zaman sonunda dağılarak daha da çoğalacaktır. Burada biriken toprağın atılması ve alanın açılması gerekebileceğinden hafriyat kamyonlarına kepçeler eşliğinde yüklenen toprak güvenli alanlara firmamızca taşınmaktadır. Moloz alımı hafriyat işlemleri uygulamasın da Ankara geneline hizmet suna firmamız bu konuda gerçekten düşük maliyetli ve kaliteli işler çıkarmaktadır.

Yıkım sonrası alana düşen kekin parçalar, ağır materyaller ve genel itibari ile molozlar çevreye zarar vermemesi ve kötü bir görüntü oluşturmamamsı adına alandan uzaklaştırılması gerekmektedir. Moloz taşıma işlemi farklı ama bu işe uygun olan araçlar ile yapılmalıdır. Ayrıca taşıma işinde bu uygulama içerisinde görev alacak aracın ve aracı kullanan personelin konu hakkında eğitimli olması ve yetkili olması da önemlidir. Zaman, zaman medya da çıkan haberlere veya çevremizde rastladığımız olaylara baktığımızda bazı hafriyat araçlarının taşıdıkları atıkları izinsiz olarak çevreye zarar verecek şekilde belli alanlara bıraktığını duymakta ve görmekteyiz. Firma olarak bu türden çalışmaların her zaman karşısında olduğumuzu ve bunu tasvip etmediğimizi belirtmek isteriz.

Bina molozu taşıma kapsamında yaptığımız her işlemin başından sonuna kadar firma yönetimi olarak takibinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sahaya yolladığımız her aracın an itibari ile takibi özel sistemler sayesinde tarafımızca yapılmaktadır. İşlerinizin en kısa sürede ve kusursuzca tamamlanabilmesi için gerekli olan planlama, hazırlık ve uygulama aşamalarında büyük hassasiyet göstermekteyiz. Firmamız moloz ve hafriyat işlemlerine paralel olarak kırım ve yıkım işlerini de aynı çatı altında yapmaktadır. Bina yıkımı, duvar yıkımı, fabrika yıkımı, gece kondu yıkımı gibi gerçekleştirilen her yıkım sonrası oluşan molozların yasal koşullarda atılması aşamasında sizlere çözüm ortaklığı sunuyoruz.

Bütün hafriyat çalışmalarınızda bizden destek isteyebilirsiniz. Zamanında iş teslimi ve hizmet sonrası destek bakımından her zaman yanınızda olan firmamız sektörün tüm gerekliliklerini yerine getirmekte olan ve başarılı işlere imza atma yolunda emin adımlarla ilerleyen merkezlerdendir. Moloz Hafriyat Taşıma Fiyatları için dilediğiniz adres ve noktadan hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Talepleriniz ilgili uzman personelimiz aracılığıyla değerlendirilerek, çözüm odaklı olacak şekilde tarafınıza geri dönüşü kısa süre içinde sağlanacaktır. Toprak, moloz ve diğer atıklarla beraber güveninizi taşıyoruz.